Blog

CDI Brno 2017 - 10 moments worth remembering!

Written by Kowal on .

 

Youth Hungarian Championships 2017 - 10 moments worth remembering

Written by Kowal on .

Youth Hungarian Championships 2017 - 10 moments worth remembering!

"Monochrom" w Pałacu w Rybnej

Written by Kowal on .

W najbliższą niedzielę 11 czerwca o godzinie 18:00 zapraszam na wernisaż wystawy "Monochrom", którą od 1 do 30 czerwca można podziwiać w Tarnogórskim Pałacu w Rybnej. Po bytomskiej galerii "Na Poziomie" zlokalizowanej w Centrum Handlowym Agora to drugie miejsce, gdzie wystawa zawita. Po wernisażu o godzinie 19:00 koncert Agi Derlak z zespołem. Koncert ten zamykać będzie XV edycję Tarnowskich Spotkań Jazzowych.

Nominacja do Grand Press Photo 2017. Czym ta nagroda jest dla fotografa?

Written by Kowal on .

 

Grand Press Photo to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie fotograficzne w Polsce. Dla fotografa jest tym czym dla muzyka są Fryderyki, a dla aktora Orły. Konkurs skierowany tylko i wyłącznie do fotoreporterów z naszego kraju. Organizowany przez „Press” Ogólnopolski Konkurs Fotografii Prasowej Grand Press Photo to najbardziej prestiżowy w Polsce środowiskowy konkurs dla zawodowych fotoreporterów pracujących w redakcjach prasowych, internetowych, agencjach fotograficznych oraz freelancerów.

CDI Mariakalnok - kilka ważniejszych "strzałów" z zawodów.

Written by Kowal on .

Każdy sportowiec przed zawodami stawia sobie jakieś cele. Tak i ja stawiam sobie swoje. Każde zawody traktuję jako bitwę, w której wyzywam samego siebie do wykonywania jeszcze lepszych zdjęć. Pobyt w węgierskim Mariakalnok dostarczył mi wielu pozytywnych uniesień. Kilka ważniejszych z nich poniżej, a więcej w galerii z zawodów.