International Photographer of the Year 2017 - dwa wyróżnienia w konkursie!

Written by Kowal on .

Share

logo

Kilka dni temu poznaliśmy zwycięzców międzynarodowego konkursu "International Photographer of the Year 2017"! Fakt ten, w natłoku codziennych obowiązków, początkowo umknął mojej uwadze. Dopiero przeglądając swoją pocztę przypomniało mi się, że wysłałem do konkursu swoje zgłoszenie. W tym roku jury musiało ocenić blisko 4500 prac. Z cierpliwością przeglądałem wszystkie nagrodzone i wyróżnione piękne prace utalentowanych fotografów z całego świata.. Moja śpiąca za drzwiami córeczka była powodem wydania z siebie tylko niemego krzyku...dwukrotnie zresztą, bo aż dwie moje prace spodobały się szanownemu gronu, które postanowiło je wyróżnić.

IPOTY2017 - Honorable Mention Nature: Landscapes

Pierwsza praca została wyróżniona w kategorii "Krajobraz". Zdjęcie "Stallions of the cimarron" wykonałem podczas mojego kilkudniowego pobytu na Islandii. Moich facebook'owi przyjaciele mogli się już z pracą zapoznać pod koniec 2017 roku. Wielu z Was urzekł ten magiczny islandzki krajobraz. Cieszę z tego niezmiernie, dla mnie to też była niesamowicie magiczna chwil. Radość tym większa iż udało się ją w tak perfekcyjny sposób przekazać odbiorcom.

Druga praca została wyróżniona w kategorii "Temat dowolny". Zdjęcie zostało zrobione podczas poznańskiej Cavaliady i pochodzi z galerii zrobionej dla firmy Hippovet, oficjalnego przedstawiciela firmy St.Hippolyt. IPOTY2017 - Honorable Mention Open Category: Open Theme

Wspaniałe jest to uczucie, gdy twoje prace są zauważane na całym świecie. Życzę tego z całego serca wszystkim prawdziwym artystom!

Share